[Rovilag] Cine sunt eu ?

Dep. Tehnic
Departament Tehnic
Departament Tehnic

[Rovilag] Cine sunt eu ?

Mesajde Dep. Tehnic » Dum Oct 08, 2017 3:50 pm

Colegii din echipa RoCargo va salut cu respesct si drumuri bune sa aveti.
Nu sunt genul de persoana care sa ma prezint, cred ca unii dintre noi stiu ce fel de persoana sunt s-au asha in mare parte.
Numele meu este Naia-Rovila Dorian-George sunt nascut pe vremea lu Nea Ceausescu 10.04.1987, am facut scoala gimnaziala la mine in localitate (la 3 minute de scoala). Apoi am urmat un liceu Industrial cu profil Electrotechnic (care nu prea stiu nimic electrica.). Hai sa zicem asha ca am inceput sa lucrez in ultimi 10 ani la diferite firme nu le mai adaug aici ca sunt c-am multe. In fine c-am astea fiind despre mine si ceea ce priveste viata mea personala si ceea ce am facut pana acum.
Iar acum vreau sa va vb asha putin despre hobby-urile mele, sunt genul de persoana in care ii place distractia si relationarea cu prieteni si sa povestim diferite lucruri la un foc de tabara poate si cineva cu chitara sa cantam si niste cantece (gen Rock).
In general imi place Muntele dar nu ma dau in spate nici de la Marea Neagra (unde-s fetite cu fustitze si funtite :D), si mai ales sa merg la plimbare pe malul marii dak mai si gasesc o pista cu carturi sunt direct pe ele si in cazul in care am ceva bani la mine pana nu-i las pe toti acolo la carturi nu ma las .... Nu stiu poate v-ati dat seama ca sunt adeptul Euro Truck Simulator si nu numai in general toate genurile de jocuri care implica modul de simulare: Bus Simulator, Omsi Bus simulator, Farming Simulator, Crane simulator, Recycle simulator, train simulator etc....
Si acum ca tot veni vorba despre ceea ce-mi mai place sa fac va dati voi seama asta-i secret sa nu ziceti la nimeni ... .:RoCargo:. ...
Am avut ocazia sa intalnesc in ultimi ani niste oameni minunati cu care am o relatie destul de deschisa placuta si multa implicare...
Am o acuzare unei persoane destul de mare ca mi-a dat sa cunosc un baiat cu nebunii in cap care vrea sa-si faca de cap ... in fine l-am acceptat asha cum este el ca ii mic si necajit si nici nu o invatat sa numere .... (nush ce so intamplat s-au ce-o vazut de lo socat atat de tare incat s-a oprit cu numaratoarea la 1, 2, 3.) Sa trecem peste astea vreau sa-i multumesc copilului Raducu123 (La Multi Ani) pentru ca a fost pe aceeasi unda cu mine si ca "m-a ascultat" (nu prea) pana in prezent.
Cu aceasta ocazie la rubrica Cine sunt EU? vreau sa provoc pe toti cei care ne sunt alaturi de RoCargo sa faca si ei o scurta prezentare
Am o lista cu cei care sunt cat de cat activi si va provoc la aceasta rubrica:
1. Buzila, 2. Andrei, 3. Binedetot, 4. Bucky21, 5. Draculin, 6. Drk, 7. Empirique, 8. Ficus is Life, 9. Mihai, 10. Mikey[Ro][hu], 11. Ovidiu V, 12. Sergiu, 13. Thekepar, 14. CLD-Vos, 15. Draculin, ... c-am astia sunt cei pe care ii provoc sa faca ceea ce am facut si eu iar dak am ratat pe cineva care nu si-a facut il rog frumos sa-l faca ...

Vreau sa va Multumesc tuturor celor care imi sunteti aproape si vreti sa va implicati ceea ce am inceput sa facem anul trecut Echipa RoCargo. Va doresc toate cele bune tuturor si sa reusiti in tot ceea ce va doriti sa faceti spre viitor ... MULT SUCCES

P.s. La Multi Ani !!! tuturor copiiilor din Romania si nu numai distractie placuta iar si pentru noi ce-i mai mari sa ne bucuram si noi de aceasi bucurie pe care ne-o daruiesc acesti ingerashi de copiii
Imagine
Autor: rovilag
Data: 1 Iunie 2015

Înapoi la “Cine sunt eu ?”