[W E E K #MDFK] Cine sunt eu?

Dep. Tehnic
Departament Tehnic
Departament Tehnic

[W E E K #MDFK] Cine sunt eu?

Mesajde Dep. Tehnic » Dum Oct 08, 2017 3:53 pm

Ma numesc Andrei . Sunt din Brasov si invat la liceul Economic , un liceu plin de manelisti (acesta este adevarul) , clasa a XII a . Imi place sa beau cu prietenii si sa ma joc euro truck . Sunt o persoana amuzanta dar nu prea . Inaltime 1.85 70kg cand eram mic cam 8-9 ani m-am apucat de fotbal si m-am tinut de acest sport pana acum 2 ani din cauza unor probleme la genunchi care nu ma lasa sa mai continui acest sport minunat si frumos. In momentul de fata am 18 ani , iar pe 24 februarie fac 19 ani. Inafara de fotbal care a fost hobby-ul meu preferat mai sunt si photoshop-ul , informatica , BMX-ul . Daca va intereseaza dar nu cred , in momentul de fata detin un bmw m3 din 2000 si vreau sa il dau la schimb + diferenta pe un audi a4 sau a6 paket s-line din 2004-2006 . Am prietena de 3 ani , este cu 1 an mai mica ca mine dar este o blonda foarte frumoasa si desteapta . Nu prea imi place sa ma descriu mai bine spun vocal decat sa scriu .
Imagine

Provoc pe: Cosmin10 , Luci4n si zzQuinta

Autor : W E E K #MDFK
Data: 1 Februarie 2016