[Valy] Cine sunt eu ?

Dep. Tehnic
Departament Tehnic
Departament Tehnic

[Valy] Cine sunt eu ?

Mesajde Dep. Tehnic » Dum Oct 08, 2017 3:55 pm

Ii multumesc lui Ovidu ca m-am provocat. Sincer sa fiu nu imi prea place sa vorbesc despre mine, dar de data acesta o voi face. Asa că vom incepe protocolar ma numesc Popescu Valentin Gabriel am 31 de ani sunt din Vaideeni, județul Vâlcea, dar la ora actuală locuiesc in apropierea Bucurestului in Otopeni, județul Ilfov. Lucrez de opt ani la Inspectoratul General de Jandarmi din București. Joc ets 2 ca sa ma relaxez si in acelas timp imi plac camioanele lucru pe care l-am descoperit la locul de muncă, deoarece am fost mutat de la op la logistică pe auto si acolo am ajuns sa ma indragostesc de autovehicule în masura care ma pricep. In rest imi place foarte mult sa fac trasee turistice montane, iubesc muntele la fel de mult cat ma iubesc pe mine, este o parte unică in viata mea, ma dau cu bicicleta fac un pic de mountain bike, ca sporturi am practicat innont de performanța, polo si rugby su un pic de judo și lupte greco-romane. Ar mai fi de spus dar, atat cred ca ajunge restul când ne vom intâlni pemtru ca eu sunt omul care prefera sa fie face to face cu cei care vorbește. Vreau sa-le multumesc în primul rând lui răducu, rovilag si celorlalti care fac parte din această comunitate, pentru timpul plăcut pe care-l petrecem impreună, iar ce lor doi mentinati primi pentru ca au creat această comunitate și că m-au primit alături de ei. Acum as vrea să-l provoc pe bunul meu prieten si coleg de comunitate Rovilag. Încă o dată vă multumesc tuturor.

Autor: Valy
Data: 5 Aprilie 2016

Înapoi la “Cine sunt eu ?”