[Lucian] Cine sunt eu?

Dep. Tehnic
Departament Tehnic
Departament Tehnic

[Lucian] Cine sunt eu?

Mesajde Dep. Tehnic » Dum Oct 08, 2017 3:56 pm

Multumesc pentru provocare!

Pai...ma numesc Cretu Ionut Lucian, de curand 19 ani...impliniti pe 20 martie...locuiesc intr-o localitate din judetul Dambovita...la 12 km de fosta capitala a Romaniei Targoviste. Invat la Colegiul Economic "Ion Ghica" din Targoviste....profilul meu fiind pe comert...calificare "tehnician in activitati de comert" . Zodia pesti, deci PESTI nu peste! Am prietena, pe nume Cristina, fara alte detalii :))))
In lumea gaming-ului si ce tine de suport tehnic...am inceput de la varsta de 11 ani...deci acum aproximativ 7-8 ani...primul meu joc fiind Counter-Strike 1.5, excluse fiind jocurile mario.. pantera roz...si etc :)))
Incetul cu incetul am inceput sa lucrez in suport tehnic...atat cu srv de cs...unde am devenit un mic "expert" facandu-mi singur tot ce aveam nevoie (pluginuri,update-uri si restul). Cu suportul tehnic pentru forumuri..sa ma exprim asa intr-un limbaj cunoscut de toti....am inceput acum 3,4 ani....de la creearea de categorii...permisiuni utilizatori....si tot ce tine de afisaj.

Sunt o persoana glumeata atunci cand este de glumit....si foarte serioasa.... atunci cand este vorba de treaba serioasa. Imi place lucrul in echipa...dar organizat....decat sa fie nebunie mai bine fac singur, oricum sunt genul de persoana care lucreaza singur si stiu ca e lucru facut de mine si nu de altii.

In comunitatea RoCargo sunt de cateva luni 2,3 si am avut o relatie foarte buna cu majoritatea....excluzand persoanele cu care nu aveam o relatie asa buna dinainte sa ajung aici...dar nu am creeat niciodata probleme sau am venit cu rautati aici. In primul rand multumesc lui raducu...ca a avut incredere in mine si sa imi ofere aceasta oportunitate sa ma ocup cu suportul tehnic la forum.

In continuare....despre mine..am permis de conducere de 1 an..si sunt inebunit dupa masini,tiruri,tractoare,trenuri...si tot....ce tine de mecanica..si ulei , si stiti voi :)))
Jocurile preferate fiind farming,euro truck, train simulator, word of tanks, fifa, si sa nu uitam de CS <3

Majoritatea timpului o petrec la scoala...in weekend sunt Arbitru de fotbal...decat sa joc fotbal mai frumos si elegant este sa il judec :D
Sper ca ne vom intelege foarte bine in continuare...pentru ca mie unul imi place aceasta atmosfera care duhneste aici!

Numai bine!

Autor: Lucian
Data: 25 Martie 2016

Robertdeaft

Lucian Cine sunt eu

Mesajde Robertdeaft » Dum Mar 04, 2018 3:50 pm

stai linishtit vali , sti bine ca primul foc e de avertisment in plan vertical

bun venit shi spor la treaba

бухгалтер свежие

Înapoi la “Cine sunt eu ?”