[raducu123] Cine sunt eu?

Dep. Tehnic
Departament Tehnic
Departament Tehnic

[raducu123] Cine sunt eu?

Mesajde Dep. Tehnic » Dum Oct 08, 2017 3:57 pm

Multi dintre voi va intrebati cine sunt eu in realitate ? Am decis sa scriu acest mic articol pentru a ma prezenta .
Numele meu este Radu Daniel , am 17 ani (ii voi implini pe 20 Aprilie) , sunt din Rm.Valcea (un orasel mic dar frumos plin de fete frumoase) si sunt in clasa a X-a la "Electronica si Automatizari" .
De pe la varsta de 14 ani am capatat o atractie foarte mare de camioane (tiruri) si de viata de sofer de tir de aceea joc Euro Truck Simulator 2 de drag si de aceea eu imi doresc sa devin Sofer pe Tir (fie in tara , fie in afara). Tinand cont ca sunt innebunit dupa camioane si soferie am decis sa fac o comunitate online de Trucking (sa avem numai jocuri care contin camioane sau lucruri legate de camioane) .
Nu am facut singur aceasta comunitate , am facut-o alaturi de prietenul meu (care imi este ca un frate) Rovilag caruia ii multumesc foarte mult pentru sprijin .
Mie in timpul liber imi place sa ma joc pe ETS 2 alaturi de colegii mei din comunitate dar cel mai mult imi place sa ies in oras cu prieteni sau sa joc Basket (am jucat Basket timp de 2 ani - clasa 7 si a 8-a) dar m-am gandit mai bine , si de la vara ma reapuc de acest sport .
Am un vici cam rau (sunt fumator - de 2 ani) dar doresc sa ma las de acest viciu cat de curand .
Planurile mele de viitor sunt sa invat PhPBB , MySQL (sa invat pentru cultura mea generala si sa ajut pe cine pot) si sa ajung cu aceasta comunitate foarte departe in Romania .
Cum am mai spus , mie imi place foarte mult soferia si as vrea sa ma fac sofer pe tir (stiu ca este greu , dar mie imi place) .
In aceasta comunitate mi-am facut multi prieteni cu care discut si in realitate si mi-as dori sa continui sa comunic cu ei si dupa ce vom incheia aceasta comunitate (nu asa de repede).
Cam acesta sunt eu , sper ca v-am raspuns la cateva dintre intrebariile voastre !
Acum am o mica provocare pentru Cosmin si as vrea sa se prezinte si el asa cum am facut si eu !

Autor: raducu123
Data: 5 Aprilie 2015